Nuk na ndodh shpesh që vajzat e showbizit t’i shohim pa “make up”…

Shumë prej tyre kanë kompleks të tregojnë se si duken pa grim, por mesa duket Luana e ka hequr atë kompleks. Moderatorja ka publikuar një foto në Instastory duket pa make up dhe me flokë të kapur. Se si duket Luana pa “make up”, po e lëmë në dorën tuaj ta gjykoni.

Advertisement