Nuk janë të paktë personazhet publikë që akuzohen për photoshop…

Këtë herë ka qenë detaji i kapur në një foto të Marinës, nga ndjekësit e saj që ka bërë ta akuzojnë për përdorim photoshop-i.

Advertisement

E veshur me një fustan në ngjyrë portokalli, para finales së “Ces’t la Vie”, grimieri i saj postoi një foto, e cila u komentua shumë, pasi dukej sikur gishti i ishte prerë me photoshop. Por ka qenë vetë ai që ka reaguar dhe ka shpjeguar gjithçka, duke shkruar: Gishtin e ka ne vend.. Analizoje mirë dhe e vren që është në pozitë të tillë që nuk vrehet.. Sjam kaq naiv pa nevojë me ja zhduk gishtin.