Supermodelja Irina Shayk dhe e bija e saj, Lea de Seine janë parë gjatë një shëtitjeje si nënë e bijë në Los Anxheles ditën e djeshme.

Pa diskutim që Shayk duket në super formë dhe Lea e parezistueshme.

Advertisement

Vogëlushja e modeles ruse dhe aktorit Bradley Cooper mbush 1 vjeç në Mars, por me çfarë shohim është rritur kaq shpejt. Ne na duket sikur i ngjan më shumë të atit. Po ju ç’mendim keni?