Shaki dhe Riri e bojn nxeht

Shakira dhe Rihanna dy yjet joshëse të popit, shpërthejnë në sensualitet/seksualitet në videon e bashkëpunimit “Can’t Remember To Forget You”. Ky është singelli i parë i albumit të radhës së artistes kolumbiane që do të publikohet më 25 Mars. Videoja ka regji të Joseph Kahn dhe i shfaq dy artistet teksa luajnë “rrezikshëm”, gati nudo me njëra-tjetren. Shijojeni pak më poshtë… Një gjë është e sigurt që edhe ju nuk do të mund t’i harroni lehtë dy bukuroshet në video…

[youtube=http://youtu.be/o3mP3mJDL2k&showinfo=0&rel=0]