Selena Gomez improvizon një studio në dhomën e saj teksa punon për projektet e reja

Edhe këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez po i bashkohet trendit, duke debutuar në studion e saj të re të cilën e krijoi brenda shtëpisë, shkruan lajmi.net.

27-vjeçarja ndau një selfie e ulur në dysheme para një cipë komode, të pajisur me një mikrofon profesional, stendë mikroniumi dhe mure të izoluara.

“Një studio e improvizuar që të vazhdoj punën nga shtëpia” ka shkruar Selena në imazhin e ndarë me ndjekësit në Instagram.

Burimi: Lajmi.net