Dyshja e njohur Justin Bieber dhe Selena Gomes, kanë udhëtuar në ishullin Jamaica, për të marrë pjesë në dasmën e babait të Justin, Jeremy Bieber.

Babai i tij 42 vjeçar, po martohet me të dashurën e tij prej kohësh, Chelsey Robelon, por me sa duket gjithë vëmendjen e ka marrë djali i tij, i cili nuk i ndahet Selenës.

Advertisement

Ata janë fotografuar si fillim të veshur të dy me rozë, më pas kanë shkëmbyer puthje gjithë pasion të kombinuar sërish, por këtë herë me ngjyrë të bardhë dhe blu.