Seksi si gjithmonë, Bleona zbulon se si do të duket në klipin e ri (Foto)

Tashmë jemi mësuar me stilin e veçantë dhe “ekstravagant” të Bleonës në çdo dalje të saj publike. 

Këtë herë këngëtarja ka treguar nëpërmjet një postimi në Instagram se është gati për të sjellë klipin e ri dhe sërish tërhoqi vëmendje me look-un e saj.

Advertisement

Veshja që ajo ka zgjedhur është lëkurë, me shkëlqim, që e bën të duket më seksi se kurrë, duke treguar format e saj perfekte.