Duket sikur sa më shumë kalon koha, aq më e bukur bëhet…

Jennifer Lopez ndau me ne një tjetër imazh për firmën Guess ditën e djeshme.

Advertisement

Këngëtarja 48-vjeçare shfaqet seksi me një fustan me lule të kuqe dhe të bardha, teksa i zbulon shpatullat.

Lopez është bërë së fundmi pjesë e fushatës publicitare JLOxGUESS për Pranverë 2018.