Sa kushtoi fustani i nusërisë të Elita Rudit?

Gjiko dhe Elita u martuan më 21 shtator në një ceremoni madhështore në Prishtinë.

Sigurisht si vetë dasma, edhe dy fustanet e nusësirë me të cilat u shfaq moderatorja, ishin po aq madhështore.

 

View this post on Instagram

 

officially married to the love of my life @gjikotheflyboy

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Fustani i parë i nuses ishte i fryrë dhe i dekoruar me tepri gurësh, puplash e teminash nga Geraldina Sposa.

 

View this post on Instagram

 

@geraldina_sposa ❤️

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Prive ka zbuluar se ideuese e fustanit ka qenë vetë Elita e cila në bashkëpunim me Geraldina Sposa-n realizuan një fustan në përputhje me personalitetin e saj. Fustani kap vlerën 10 mijë euro, por Elita ka paguar vetëm gjysmën e çmimit pasi pjesa tjetër u përfshi në marketingun që bëri dasma e shumëpërfolur.