Sa foto e ëmbël! Elgit Doda na tregon dhe njëherë se kujt i përket zemra e tij

Klea Huta dhe Elgit Doda janë padyshim një nga çiftet më bukur të showbizit shqiptar.

Ata publikojnë shpesh foto dhe video me njëri-tjetrin, duke na treguar çdo ditë e më shumë dashurinë dhe marrdhënien e bukur që kanë krijuar.

Advertisement

Këtë herë Elgiti ka publikuar një foto ku tregon pamjen e bukur që ka para syve, pikërisht Klean. Foton e saj, ai e ka shoqëruar me një zemër, duke na treguar dhe njëherë që zemra e tij i përket vetëm Kleas.

Kujtojmë që para pak javësh Klea ka publikuar këngën e saj të re “Bla Bla”, që u pëlqye dhe u prit mjaft mirë nga publiku.