Olti Curri bashkon Luanën me Getoarin, do shkriheni së qeshuri me këtë foto

Olti Curri dallohet për “kunjat” dhe batutat e tij me personazhet e njohur të ekranit, por shakaja që ka bërë këtë herë na ka bërë vërtetë të qeshim shumë.

Ai ka publikuar një foto, ku ka bashkuar Luanën dhe kunatin e saj, Getoar Selimi, të cilët ngjasojnë shumë në pozicionin e trupit. Sigurisht Luana kështu ka shumë foto, pasi qëllimi është të tregojë format e saj, po Geti çfarë po tregonte vallë?

Advertisement

Gjithësesi duhet ta pranojmë që gjetja e Olti Currit është epike.