Rudina Dembacaj tregon çfarë ndodh në prapaskenat e Klanifornia me Jul Dedën dhe Olsi Bylykun!

Rudina Dembacaj dallon për karakterin e fortë. E kemi parë si aktore, moderatore dhe producente.

Tahsmë është pjesë e kastit të Klanifornia.

Advertisement

Në emisionin “Why Not” në Ora News ajo tregoi rreth prapaskenave të Klanifornia.

Kush ulëret më shumë në prova?

“Juli ulëret për qejf nga hiqi kur jemi duke biseduar, për një numër ose një tekst të caktuar. Ndërsa në debat më shumë ulëritës kam përshtypjen që është Albano.”

Më korrekti me orare kush është?

“Në përgjithësi janë korrekt të gjithë por do të veçoja julin dhe Visianin. Edhe Behari është shumë korrekt, të gjithë korrekt jemi, përveç olsit i cili ka një problem me gjumin e mëngjesit.”