Sulmuesi portugez i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, i akuzuar per evazion fiskal prej 14,7 milione euro, eshte pyetur sot paradite ne gjykaten e Pozuelo te Alarcon dhe eshte larguar pas rreth nje ore e gjysme nga zyra e gjyqtarit, i cili e ka marre ne pyetje. Cr7 eshte larguar me automjetin e tij pa bere asnje deklarate, ashtu si dhe kur ka hyre.

Advertisement