Më 17 Shkurt Kosova do të festojë këtë vit 10-vjetorin e Pavarësisë.

Pas konfirmimit të lajmit se artistja me famë botërore Rita Ora, do të mbajë një koncert dhe nuk ka pranuar të marrë asnjë shumë monetare, edhe një tjetër këngëtare e famshme do i bashkohet asaj.

Advertisement

Një postim i Dafina Zeqirit në Instagramin e saj na ka bërë të mendojmë që edhe ajo ka diçka gati për 10-vjetorin e pavarsisë.

“Ndoshta një surprizë për Pavarsinë e Kosovës? “- ka shkruar këngëtarja duke na lënë të kuptojmë se ose do të na sjellë një projekt të ri ose do të jetë pjesë e organizimeve në Kosovë. Për të zbuluar gjithccka na duhet vetëm të presim ditën e shënuar…