Rita Ora u sigurua mirë që gjatë ndarjes së çmimeve “Grammy 2018”, të mos përflitej vetëm në tapetin e kuq, por edhe në “after-party”.
 
Sipas mediave britanike, ajo e ka ruajtur ëmbëlsirën pas Grammy, ku ka dalë me një veshje provokuese për të shkruar në party-n që është mbajtur pasi janë ndarë çmimet.
 
Me këtë veshje Rita tregon të brendshmet e saj dhe ekspozon gjoksin. Veshja është krijim i Camila Cabelo me të cilën Rita ka një marrëdhënie të mirë. Kështu ajo ka qenë një prej yjeve më të përfolur, ku bota e modës prapë e ka vlerësuar lartë këngëtaren kosovare.
 
Advertisement