Çfarë performance!

Rita Ora doli në skenë dhe mijëra njerëz u mblodhën në Prishtinë! Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka nisur koncertin e saj të shumëpritur në sheshin “Nënë Tereza” të Prishtinës ku u prezantua në skenë nga kryeministri Ramush Haradinaj.

Advertisement

Përveçse i gëzoi të gjithë me ardhjen e saj për rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Rita i lumturoi më shumë kur u shfaq në skenë me e veshur me ngjyrat kuq e zi dhe interpretoi vallen shqiptare të njohur si  “Vallja e Shotës”.