Rita e lodhur, heq dorë nga…

Rita Ora aktualisht ka nsiur turneun muzikor “Girls”, ku një prej koncerteve e anulloi për arsye shëndetësore.

Ajo është gjatë gjithë kohës në udhëtime, në skenë dhe në kontakt me rrjetet sociale. Por duket se këto të fundit i kanë ardhur në majë të hundës dhe ka vendosur tëheqë dorë. Rita ka publikuar këtë foto dhe në duar nuk ka një celular, por një libër.

Advertisement

“E lodhur nga teknologjia”,- shkruan ajo krah fotos.