Rihanna bëhet Lejla…

Rihanna si gjithmonë nuk heq dorë nga veshja e kostumit për Halloween.

Fotot e postuara në Instagram, ku këngëtarja e famshme shfaqet me fytyrën që tremb kanë marrë shumë komente dhe like.

E veshur me një kostum lëkurë të zi, që i nxjerr në pah dekoltenë seksi dhe e pikturuar me fytyrën që frikëson, Riri shfaqet teksa del nga një klub nate dhe hipën në makinë.

Advertisement