Renee feston ditëlindjen, mami Nora dhe babi Roberti i bëjnë një surprizë të bukur (Foto)

Vogëlushja Renee mbush sot 3 vjeç dhe sigurisht nuk mungoi surpriza nga prindërit e saj.

Ka qenë Roberti ai që e bëri publike surprizën duke postuar këto imazhe mjaft të ëmbla  nga mëngjesi, me një tortë me tre qirinj dhe me buzëqeshje në fytyrat e tyre në dhomën e gjumit.

Advertisement

Happy Bday my ? Mami dhe Babi te duan shume ❤ #babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Happy Bday my ? Mami dhe Babi te duan shume ❤ #babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

 “Urime ditëlindjen bota ime, mami dhe babi të duan shumë’’, kanë shkurar ata krah fotos.

Oh, sa e ëmbël që është!