Aj medet! Ditë me shi, Elvana e vetme në shtëpi (Video)

Nëse jeni të zymtë, të brengsur dhe të mbyllur brenda në këtë ditë me shi, ja ku vjen Elvana t’ju sjellë sërish humorin…

Këngëtarja ka postuar një video-kolazh teksa këndon “a cappella” me veten e saj një pjesë muzikore mjaft interesante ku thotë: “Më ke lën n’shpi/ m’ke lënë vetë/ i miss you/ oh, aj medet, aj medet” ???

Advertisement

Aj medet aj medet

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 Dhe menjëherë i vjen përgjigja nga këngëtari Pier Noshi:

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e Elvanës, të shkrihen së qeshuri me videon, edhe pse nga ana tjetër duhet duartrokitur për këtë ide mjaft interesante.