Puthja nën borë e Jonida Maliqit me djalin do t’ju ngrohë zemrat

Jonida Maliqi ka qenë gjithmë e kujdesshme që djalin mos ta ekspozojë shumë në rrjetet sociale.

Megjithatë këngëtarja shumë e dashur për publikun bën herë pas here postime me Danin, pa ja ekspozuar shumë fytyrën. Postimin e fundit Jonida e ka bërë me një video “boomerang” në InstaStory, ku ajo dhe vogëlushi shfaqen duke i dhuruar puthje njëri-tjetrit ndërkohë që bie borë në Tiranë.

Advertisement

Kjo video na e ngrohu vërtetë zemrën në këtë ditë të ftohtë dimri.