Nora Istrefi poston foto të vitit ’96! Shikoni si dukej ajo krah babait

Nora Istrefi është padyshim një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar, këtë e konfirmoi dhe Fashion Designer-i, Valdrin Sahiti.

Linjat e saj trupore janë thuajse perfekte dhe pamja e saj gjithmonë e kuruar në detaje. Megjithatë, këtë herë këngëtarja ka postuar një foto ndryshe nga të zakonshmet, ku na zbulon si dukej në vitin 1996. E ulur në prehrin e babait bashkë me njërën nga motrat, Nora e kutjon me mall duke i shprehur se e ka marrë malli dhe i mungon. . “17 shkurt, 1996. Prishtinë. Më mungon babi”,- shkruan këngëtarja e mallëngjyer.

Advertisement

Pasi pamë këtë foto duhet ta pranojmë që Nora bukurinë e ka gjenetike…