Producenti i famshëm, i fiksuar pas Erës? (Foto)

Era Istrefi është duke shijuar suksesin e këngës “Live it up”, në bashkëpunim me Nicky Jam dhe Will Smith, producenti i së cilës është Diplo.

E pikërisht ky i fundit, duket se është “fiksuar” kohët e fundit pas bukuroshes shqiptare, të paktën kështu mendojnë dhe fansat e saj.

Advertisement

Këto dyshime janë shtuar edhe nga komentet e fundit që Diplo ka bërë në fotot e Erës.

Në shumë foto ai i komenton zemra këngëtares shqiptare, ndërsa në një foto i shkruan: “Do të qëndrosh shumë në Xhamaika?”

Në një video të Erës, Diplo shkruan: “Një dashuri”. Të gjitha këto komente kanë nxitur dyshimet te fansat, të cilët pyesin nëse ata janë në një lidhje apo thjesht Diplo është duke flirtuar me Erën. Ju si mendoni?

I kinda feel like Beyonce in this picture

A post shared by diplo (@diplo) on