Ku ju ka shkuar mendja…

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West e kanë treguar shpesh se janë mjeshtër të marketingut.

Advertisement

Reperi amerikan prej kohësh ka lançuar linjën e tij YEEZY dhe modele kryesore ishte bashkëshortja e tij, 37-vjeçare. Por këtë herë ata kanë menduar një ide më origjinale për të reklamuar linjën e re, YEZZY. Paris Hilton dhe shumë modele të tjera janë shndërruar në Kim Kardashian duke u paraqitur me look-un e yllit të reality show-t  për të reklamuar YEZZY Season 6.

when you find out they don’t carry anything gluten free ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

#YeezySeason6 #ParisHilton #ForeverTheOG YEEZYSUPPLY.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

#YeezySeason6

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

#YEEZYSEASON6

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on