Të gjithë e dimë se Rita Ora është tepër ekspilicite për çdo gjë që bën…

Përveç muzikës ajo është imazh i linjës së të brendshmeve Tezenis Duke qenë se janë të brendshme, nuk mungon as ekspozimi i trupit. Këtë herë, ama, ajo ka ekspozuar vetëm gjoksin e saj në Instagram.

Advertisement

@tezenisofficial ?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 E menjëherë pas këtyre fotove, ajo poston një seri pozash të tjera. Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme Rita Ora së bashku me Bebe Rexhën ishin pjesë e “iHeartRadio” ku dhanë dhe një çmim.

“Pas një fluturimi prej 16 orësh nga Dubai, ia dola në kohë për në çmimet @iheartradio si dhe të depiloja këmbët”, shkruan këngëtarja duke ndarë disa çaste nga eventi i djeshëm.