Edhe pse në prill të vitit 2017 u bë publik lajmi se reperi, Gent Fatali po shijonte një romancë dashurie me Rrona Markun, ai zgjodhi të mos e pranojë lidhjen.

Dhe mesa duket kjo lidhje vazhdon pasi Rrona do të jetë protagoniste në klipin e ri “Sa jena t’ri”,  të Gentit. Por kjo nuk është hera e parë që Rrona bëhet pjesë e klipeve të reperit pasi e kemi parë edhe tek kënga “Çka don ajo” në bashkëpunim me Capital T.

Advertisement