Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se ata të dy nuk janë më bashkë pasi nëna e Selena Gomez nuk pranonte dot që vajza e saj të ishte në lidhje me Justin Biber.

Sipas Daily Mail kjo nuk është arsyeja e ndarjes së çiftit, por problemet midis tyre.

Advertisement

Këtë të hënë ylli i Pop-it është fotografuar në një gjendje emocionale shumë të keqe në Los Angeles. Justin Biber shihet duke fshehur fytyrën me duar ndërsa pret në makinë babain e tij.

Burime të Daily Mail kanë treguar se kohët e fundit ata nuk shkonim mirë me njëri-tjetrin dhe duket se Justin nuk po e përjeton aspak mirë situatën.