Oscars/ Ja disa nga yjet që kaluan në Tapetin e Kuq (Foto)

Andra Day

Ndarja e çmimeve Oscars mbrëmjen e djeshme ishte padyshim eventi më i rëndësishëm i kinematografisë botërore.

Rrjedhimisht, ky event ishte dhe një nga më të komentuarat, që nga tapeti i kuq e deri tek çmimet.
Si çdo vit, yjet kishin treguar kujdes në zgjedhjen e veshjes dhe pamjen e tyre. Ja disa prej tyre:

Advertisement