Oriola Marashi nuk ndalet, foto provokuese mbi makinën e policisë

Tashmë jemi mësuar që çdo foto e postuar nga modelja bukuroshe, Oriola Marashi të kthehet në temë diskutimi nga fansat.

Së fundmi pjestarja më e re e grupit OTR ka publikuar një foto provokuese në Instagram, ku shfaqet e ulur mbi kofanon e një makine të policisë.
“Policia që duam”,- ka shkruar bukuroshja në postimin e saj.

Advertisement

Por, Oriola nuk është mjaftuar me kaq…

Pasi ka bërë postimin me makinën e policisë, Oriola ka vendosur të postojë në Instastory një foto ku shfaqet e ulur në trotuar me këmbëtë hapura dhe me një pozicion tjetër provokues.