Khloe Kardashian zbulon gjininë e fëmijës

Shtatzënitë në familjen Kardashian kanë shtuar shumë kuriozitetin e publikut, duke i kthyer në një nga temat më të përfolura të shoëbizit ndërkombëtar.

Në fillim ishte Kim, pastaj Kaylie Jenner dhe tani është rradha e Khloe Kardashian, e cila ka mbrëmjen e së dielës ka zbuluar që është në pritje të një vajze.

Advertisement

Këtë e ka zbuluar vetë Khloe nëpërmjet një postimi në Instastory, ku pret tortën, e cila brenda ishte ngjyrë rozë.