Modelja e njohur, Oriola Marashi tërheq gjithmonë vëmendjen me pozat e saj, edhe pse kohët e fundit nuk është shumë aktive në Instagram. 

Por mbrëmjen e djeshme, Oriola është rikthyer sërish dhe ashtu siç di ajo. Modelja i ka “çmendur” të gjithë me një selfie para pasqyrës ku shfaqet me bikini rozë tepër, tepër seksi…

Advertisement

Oriola na ka treguar të gjithëve se çfarë quhet perfeksion, ndërkohë që foton e ka shoqëruar me mbishkrimin “Ata le tfolin ca dojn , smund tna rrexojn plot thashetheme po smund tna pengojn. Tvjen inati zoti ta shtoft”- fjalë të shkëputura nga një ndër hitet e Noizyt.

Vajza e OTR me mesa duket përveçse pozës super të nxehtë ka dashur të thotë edhe diçka të nënkuptueshme: “Mos u shqetësoni! Me Noizyn i kemi marrëdhëniet vaj”.