Dafina Zeqiri për Argjentina Ramosaj: “Ta ha… ” (Foto)

Mbrëmjen e djeshme Argjentina Ramosaj publikoi këngën e re vetëm një javë pas bashkëpunimit me Vig Poppa, “Bad Boy”.

Kënga titullohet “A ma jep” dhe është realizuar nga Cekic Beats me tekst të Vig Poppa-s. Sigurisht që këngëtarja këtë e bëri të ditur përmes Instagramit, ku nuk munguan komentet e shumta dhe komplimentat nga kolegët e saj.

Advertisement

Ndër ta nuk mund të mungonte dhe Dafi, e cila është dashuruar kaq shumë pas këngës dhe vokalit të Argjentinës sa i shkruan: “Ta ha zoninnnn”.

Ndërkohë mund të shijoni dhe ju këngën e bukuroshes 28-vjeçare: