Me fotot provokuese që publikon, ajo është kthyer në kryefjalën e mediave rozë.

I vetmi ndryshim që paraqiste në çdo dalje të saj, ishte veshja, por këtë herë Oriola Marashi ka ndryshuar vërtet.

Advertisement

Modelja dhe njëkohësisht anëtarja e OTR ka postuar këtë foto në Instastory, ku duket kaq ndryshe me paruken bionde me kaçurrela që ka vënë. “Mbesa e Rubit”,- shkruan Oriola mbi foto duke mos zbuluar më shumë.