Ata patën padyshim dasmën më të bukur që një çift mund të ëndërrojë dhe gjithashtu aktualisht janë duke shijuar një muaj mjalti të mrekullushëm.

Një fakt i tillë duket se në çdo postim që këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska ndajnë në rrjete sociale.

Advertisement

Madje fotot më të fundit të Tajlandë të Orindës duket gati-gati si kartolina. Megjithatë në postimin e saj në Instagram, duket se Turi ka diçka për të thënë: 

-Shkruan Turi, duke treguar në këtë mënyrë se për të realizuar foton perfekte të bashkëshortes së tij është lodhur shumë.

⬆️ #summerlove

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on