Oh, po!

Ashtu siç është bërë e ditur pak kohë më parë, pritej që të publikohej projekti i radhës i këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa me DJ-in e famshëm Calvin Harris.

Advertisement

“One Kiss” titullohet kënga e re që është publikuar në YouTube ditën e djeshme, ku ende nuk ka një klip zyrtar.

Ritmi, muzika, zëri i Duas janë kombinuar aq bukur dhe të përcjellin atmosferën e ditëve të nxehta të verës në plazh.

Shijojeni…