Nuk e paskemi njohur, Ledioni qenka dhe baba i rreptë kur duhet (Foto)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një video ku nipi i saj London Noor shfaqet duke luajtur me ushqimin dhe duke u bërë si çdo fëmijë.

Mirëpo gjatë videos shohim se babai i tij, moderatori Ledion Liço i largon pjatën nga duart dhe i thotë “stop”. Më pas Lori ka shkruar me shaka: “Le të themi që ne nuk do të vijmë më kurrë këtu”

Advertisement