Nuk do ta njihni dot! Young Zerka ndryshon look, pret kaçurrelat (foto)

Kaçurrelat kanë qenë gjithmonë identifikuese për Young Zerka-n, por mesa duket tani duhet të mësohemi ta njohim dhe pa to.

Zerka ka vendosur të heqë dorë nga kaçurrelat e tij dhe këtë e ka treguar nëpërmjet postimeve në InstaStory.

Advertisement

“Po i krehim dhe po i presim pak”,– ka shkruar Zerka në një video.

Por, rezulatati është mjaft surprizues, pasi nuk janë prerë pak, por shumë…