Kim Kardashian është nënë e tre fëmijëve, por kjo nuk e pengon të jetë një nga femrat më seksi të shoëbizit ndërkombëtar.

Por, si ishte Kim K para se të bëhej e famshme?

Advertisement

Së fundmi e ëma e Kim, Kris Jenner ka publikuar një foto të realizuar para 21 vitesh pikërisht në vitin 1997, ku Kim Kardashian duket komplet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shikojmë sot. Ajo shfaqet si e ngrirë përpara kamerës dhe me një make-up vërtet shumë më të thjeshtë nga ai që përdor ditët e sotme.

Megjithatë duhet ta pranojmë që duket shumë e bukur dhe aq e vogël dhe natyrale.