Padyshim Noizy është një ndër reperët më të njohur dhe më të pasur në Shqipëri.

Gjatë ditës së sotme ai ka surprizuar një fans për ditëlindje, duke u shfaqur në klasë me tortë në dorë. Djali ka mbetur i shtangur nga kjo surprizë dhe gjithashtu mjaft i emocionuar. Edhe reperi duket që ka patur mjaft emocione gjatë takimit me fansin e tij.

Advertisement

Në videon e postuar nga vetë Noizy shihet teksa djali i ulur në bankën e parë, nuk u besonte syve kur pa idhullin e tij të hynte në klasë dhe ti kërkonte atij të frynte qirinjtë.

Ehhh, Noizy…