Një tjetër shqiptare futet në kinematografinë turke (Foto)

Ajo është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar, por mesa duket këtë herë i ka marrë mendjen dhe showbizit turk.

Po flasim për Mora Tarakun, të cilën e pamë në fillim si Miss, më pas si modele, pastaj këngëtare dhe së fundmi do ta shohim edhe si aktore. Morena Taraku kohët e fundit ka udhëtuar shpesh drejt Turqisë ku edhe është vendosur për të jetuar atje. Jo vetëm që do të sjellë klipin e ri “Femnat” në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj Pm, por shumë shpejt do të jetë pjesë e një filmi turk. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Morena përmes një postimi në Instastory.

Advertisement