Nuk i mërziten asnjëherë këto lloj pozash…

Kim Kardashian foli për gëzimin e saj pasi zbuloi se arriti të tkurrojë belin e saj deri në 24 inç (60 cm).

Advertisement

Dhe ditën e sotme, 37-vjeçarja ndau një selfie, të cilë “kishte harruar ta postonte ditën e djeshme”, ndërsa kishte të veshur një bikini shumë seksi, duke treguar me krenari rezultatet e punës së saj të vështirë.

Forgot to post this last night

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 Kujtojmë se Kim është tashmë nënë e tre fëmijëve, por kjo se ndalon aspak të postojë të tilla poza…