Pas rolit të moderatores në “Shiko Kush Luan”, Luana kalon sërish tek muzika…

Pas përfundimit të emisionit, bukuroshja 26-vjeçare gjendet aktualisht me pushime në St. Moritz të Zvicrës me të dashurin e saj dhe Marinën e reperin Getoar Selimi.

Advertisement

Paradise Doesn’t Have To Be Tropical

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

 Megjithatë Luana ka postuar në Instastory se shumë shpejt do i rikthehet projekteve muzikore. Mbase Ghetto Geasy (kunati i saj) do të jetë pjesë e tyre?

Deri më tani nuk kemi detaje konkrete, por presim me padurim se me çfarë do rrëmbejë këtë herë vëmendjen Luana.