Një ditëlindje e artë! Ja çfarë ndodhi gjatë festës së Gigi Hadid (Foto/ Video)

Supermodelja Gigi Hadid ka festuar 23 vjetorin ditën e hënë (më 23 Prill), në New York.

E veshur me një fustan me temina ngjyrë ari nga Versace, të ngjitur pas trupit ajo ja ka dalë si gjithmonë të ketë vëmendjen maksimale e shoqëruar nga motra e saj Bella, e cila gjithashtu tërhoqi vëmëndjen me fustanin leopard dhe me një look si në vitet ’90.

Advertisement

Përveë veshjeve të tyre, edhe dsa nga të ftuarat speciale si modelet Hailey Baldwin, Joan Smalls, Martha Hunt apo Olivia Culpo, shkëlqyen me veshjet e tyre.

Çfarë tjetër ndodhi gjatë festës?

#Happy23rdBirthdayGigi

A post shared by Hadid Updates (@hadid_updatez) on

@mimicuttrell via Instagram. #Happy23rdBirthdayGigi

A post shared by Hadid Updates (@hadid_updatez) on

#Happy23rdBirthdayGigi

A post shared by Hadid Updates (@hadid_updatez) on