Ajo shquhet për pozat e saj topless prej te cilave duket se nuk mund të heqë dorë.

Këtë herë Emily Ratajkowski është zhveshur ( dhe “veshur”) për të reklamuar… vathë.

Advertisement

Modelja 26-vjeçare ka realizuar një set fotografik provokues me një serinë e re të vathëve “Jelly Hoop” nga Alison Lou.