NEW MUSIC | Soni Malaj – “Te Quiero”

Soni Malaj ka qenë shumë aktive gjatë kësaj vere. Ajo ka publikuar projektin e ri të titulluar “Te Quiero”. Kënga është me ritme latine dhe vjen me tekst të Almenda Hoxha. “Te quiero” është realizuar edhe me videoklip në të cilin Soni shfaq linjat e saj seksi në bikini. Ndërsa projekti paraprak i Sonit është “Të fala” publikuar një javë me parë.