NEW MUSIC | Samanta – “Golosa”

Me një orë vonesë nga kur e kishte paralajmëruar, këngëtarja Samanta Karavello ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘Golosa’.

Ky projekt me ritme verore latine e sjellë këngëtaren më ndryshe dhe plot energji.

Advertisement

‘Golosa’ mban vulën e Alfred Sulës dhe ka tekst të Mumës.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja për këtë këngë të re të Samantës.

https://www.youtube.com/watch?v=fztZOFfjBvs

/prive.al/