Nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës së Rihannës!

Rihanna zbuloi se ajo është në pritje të fëmijës së dytë me reperin A$AP Rocky gjatë performancës së saj spektakolare të pjesës së parë në Super Boël.

Por që atëherë, këngëtarja ka vendosur të qëndrojë larg vëmendjes së mediave duke i lënë fansat të spekulojnë kur bëhet fjalë për ndonjë lajm në lidhje me gjininë.

Advertisement

Megjithatë, gjatë një udhëtimi të fundit në Los Angeles, Rihanna ka lënë të kuptohet për gjininë e fëmijës që pritet të sjellë në jetë.

Artistja u pa duke zgjedhur veshje në ngjyrë rozë që sipas Daily Mail, tregon se ajo do të mirëpresë një vajzë.

Mbetet për t’u parë nëse është kështu, por padyshim që Rihanna dukej elegante si gjithmonë gjatë blerjeve me një fustan të zi dhe syze dielli.

Rihanna dhe partneri i saj A$AP Rocky filluan të takoheshin në vitin 2020 dhe mirëpritën fëmijën e tyre të parë në Maj 2022. Deri më tani, çifti nuk e ka zbuluar ende emrin e djalit të tyre.