Rita Ora është një emër i njohur në muzikën botërore dhe si e tillë, ajo ka krijuar mjaft fansa në mbarë botën.

Por, pavarëisht gjithë famës dhe suksesit, Rita Ora nuk ngurron të shprehë se edhe ajo vetë është fansja e dikujt. Këngëtarja e ka zbuluar këtë në Isntastory ku paraqitet e veshur me një t-shirt të zi, mbi të cilin ka shkruar emrin e këngëtares Madonna.

Advertisement

“Dhe çmimi për fansen më të madhe të Madonna-s shkon tek unë! Po mbretëreshë!!!”,- shkruan Rita mbi video.