Tag: MADONNA

Performanca 5 Milion dollarëshe në Billboard Music Awards (VIDEO)

Kjo performancë e Mbretëreshës së Popit me Maluma në Billboard Music Awards, ka kushtuar shumë. Shkak për këtë çmim "të kripur" kanë qenë dhe...

Ylli i Popit, Madonna rikthehet me një album të ri

Ylli legjendar i popit, Madonna ka prezantuar projektin e saj më të ri, një album të titulluar Madame X. Ajo ka ndarë një video...

Bashkëpunimi i pazakontë, Madonna dhe Maluma bashkë në një këngë

Madonna pritet që këtë vit të publikojë një album të ri, i cili sipas saj do të jetë i ndikuar nga koha që këngëtarja...

“Je më e bukura në botë” Madonna e fiksuar pas modeles,...

Është ndjekur nga Madonna për të paktën dy vite, shoqëruar me letra dashurie të shkruara me dorë të lirë dhe komplimente ta pazakonshme. E...

Ariana Grande përzgjidhet Gruaja e Vitit

Këngëtarja Ariana Grande do të marrë çmimin në edicionin e 13-të të “Gruas në Muzikë” që do të organizohet nga ky medium më 6...

Vajza e Madonna-s bëhet për herë të parë modele pasarelash

Madonna është e rrahur me botën e modës (me çdo lloj bote në fakt), kurse për vajzën e saj më të madhe Lordes Leon,...

Provokuesja, kontradiktorja, revolucionarja Madonna, mbush sot 60 vjeç

Sot, "Mbretëresha e Pop-it", feston 60-vjetorin e lindjes. Në rast se e kishit harruar, sigurisht jua kujton ajo. Madonna vendosi ta festonte ditëlindjen e saj...

Supermodelja zbulon letrat e dashurisë: Madonna ishte e fiksuar pas meje!

Ishte koha kur Madonna eksperimentonte me seksualitetin e saj. Supermodelja britanike e viteve '90, Amanda Cazalet, e cila shfaqet në një nga videoklipet e famshme...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement