Me të drejtë!

Sipas TMZ, Justin Bieber është bërë pjesë e një sherri gjatë një feste në festivalin e Coachellas. Këngëtari është përleshur me një person të panjohur, pasi ai kishte kapur nga fyti një vajzë, që sipas raportimeve ishte ish e dashura e tij.

Advertisement

Justin ishte i shoqëruar nga miku i tij i ngushtë, Patrick Schwarzenneger.

Fillimisht, Justin dhe miqtë e tij tentuan të bisedonin me këtë person, por pasi panë që ai nuk e lështonte vajzën, Justin e ka grushtuar për ta shpëtuar.

Policia mbërriti në vendngjarje brenda minutave, por deri më tani nuk ka detaje të tjera pasi nuk kishte dëshmimtarë të shumtë.

Ndërkohë Bieber duket se po kalon një kohë mjaft të mirë në festival duke bërë selfie me një nga sensacionet e internetit, Walmart “Yodel Kid” Mason Ramsey, si dhe me një vajz♪7 që ende nuk dimë kush çfarë lidhje ka me këngëtarin.

Coachella moments

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on